Zimní nabídka kurzů obchodní angličtiny

on 23 únor 2017
Vytvořeno: 23 únor 2017

Je potřeba aby si Vaši zaměstnanci zdokonalili komunikační dovednosti potřebné pro styk s obchodními partnery? Zvažujete kurzy obchodní angličtiny ve formě firemního benefitu? V jazykovém centru Berlitz Praha pro Vás připravíme kurzy angličtiny šité na míru Vaší firmě.

V dnešním světě globalizace, podnikání i korporátních firem zajisté využijete perfektní znalost obchodní komunikace v angličtině. S kurzy jazykového centra Berlitz se můžete učit s motivací, rychle a úspěšně. Najdete zde pouze ty nejlepší lektory - rodilé mluvčí, se kterými lekce probíhají živě a s maximálním důrazem na praxi.

ZUŠEBNÍ LEKCE ZDARMA

Není jistě jednoduché rozhodnout se, který z nabízených kurzů obchodní angličtiny na trhu bude pro Vaši firmu ten nejkvalitnější a nejvhodnější. Proto pro Vás máme nabídku zkušební lekce obchodní angličtiny Berlitz metodou zdarma!

Volitelná témata lekcí obchodní angličtiny:

•    E-mails & Business writing
•    Negotiations
•    Business strategies
•    Meetings and presentations
•    Social situations
•    Pronunciation
•    Arts & Entertainment

Business English metodou Berlitz

Lekce obchodní angličtiny jsou vedené speciálně školenými rodilými mluvčími. Ponoříte se do aktivní komunikace v konkrétních obchodních situacích. Zahrnuta je i odborná terminologie či slovní zásoba charakteristická pro obor podnikání Vaší firmy.

Máte možnost si sami zvolit náplň jednotlivých lekcí, podle Vašich potřeb a preferencí.

Organizace výuky

Na výběr máte mezi individuální či skupinovou výukou. Pro optimální zapojení všech účastníků do aktivní výuky je stanoven maximální počet 10 zaměstnanců na jednu studijní skupinu.
Před zahájením výuky je dobré provést rozřazovací test (Berlitz® Level/CEF), který zjistí současnou úroveň jazykových znalostí Vašich zaměstnanců. Tento test od nás ke kurzu obdržíte zdarma.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pro další informace prosím kontaktujte Berlitz jazykové centrum!

Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a připravíme Vám individuální cenovou nabídku.