Podzimní kurzy obchodní angličtiny

on 24 listopad 2016
Vytvořeno: 24 listopad 2016

Působí Vaše firma na mezinárodním poli, jednáte často se zahraničními partnery? Pak je pro Vás znalost obchodní angličtiny klíčová. V Berlitz Praha uspokojíme veškeré požadavky na výuku Business English, včetně netradičních odvětví průmyslu a obchodu.

Business English

Berlitz Praha, jakožto jazyková škola s nejdelší historií v Praze (1898), nabízí živou formu výuky jazyků na vysoké úrovni.

Lekce obchodní angličtiny jsou zaměřeny na aktivní použití jazyka i speciální terminologie v konkrétních situacích Vašeho profesionálního života. Součástí kurzů je i networking lektora a klienta při pracovních obědech.

Na míru

Termíny kurzů, stejně jako časový rozvrh jednotlivých lekcí je možné naplánovat s ohledem na pracovní dobu a možnosti firmy i zaměstnanců. Na výběr máte mezi individuální či skupinovou výukou. Lektoři za Vámi přijedou do firmy nebo se může výuka konat v našich jazykových centrech Berlitz.

Další možností je speciálně koncipovaná online výuka v podobě Berlitz Virtual Classroom,též vedená rodilým mluvčím.

Výuka metodou Berlitz®

Během výuky je kladen maximální důraz na praxi a používají se moderních a praktické výukové materiály založené na autentickém a živém obsahu. Na našich kurzech angličtiny zaměstnanci češtinu neuslyší, do jazyka se doslova ponoří. A můžete si být jisti, že budou hodně mluvit, jelikož srdcem jazykové výuky metodou Berlitz je dialog. Tato metoda zaručí, že budou moci novým jazykem komunikovat rychle a bez překážek.


Děkujeme našim klientům za zpětnou vazbu

Jitka Korduliaková, firma Covidien:
Právě jsem se vrátila z dnešní výuky. Výuka je velice intenzivní a zajímavá, zcela dle mých představ – hodně Business English I konverzace s rodilými mluvčími (setkala jsem se již se 3 lektory - z Kanady, Austrálie a GB). Přístup lektorů i vašich brněnských kolegů je naprosto vstřícný a profesionální.
Děkuji za tuto příležitost.

Vyberte si jazykový kurz podle Vašich potřeb a podle toho, jak rychle se potřebujete obchodní angličtinu nebo jen zlepšit a procvičit.

Pro další informace nás prosím kontaktujte! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a připravíme Vám individuální cenovou nabídku.