Obchodní angličtina a 2 týdny intenzivní výuky pro Vás i zaměstnance

on 12 červen 2017
Vytvořeno: 08 červen 2017

Čas dovolených začíná a Vy zjišťujete, že se cizí řečí nedomluvíte tak, jak byste potřebovali? A jak jsou na tom Vaši zaměstnanci s obchodní angličtinou? Nabídněte jim možnost zdokonalit své komunikační dovednosti potřebné pro styk s obchodními partnery a přispějte tak ke zvýšení úspěšnosti Vaší firmy na trhu. Kurzy obchodní angličtiny můžete zahrnout do firemních benefitů a díky tomu ušetřit na daních.

Business English metodou Berlitz

Jazykové kurzy pro firmy mohou probíhat ve skupině nebo individuálně, s tematickým zaměřením na míru. Můžete vybírat z kurzů podle stupně intenzity výuky i doby jejich délky, a to od jednoho týdne až po 3 měsíce.
Kurzy obchodní angličtiny Business English, vedené speciálně školenými rodilými mluvčími, se zaměřují na aktivní komunikaci v konkrétních obchodních situacích se zahrnutím odborné terminologie a slovní zásoby charakteristické pro obor podnikání Vaší firmy.

Unikátní výuka metodou Berlitz znamená živou, aktivní výuku, kdy je kladen maximální důraz na praxi během výuky. Chcete vyzkoušet Berlitz metodu? Domluvte si zkušební lekci obchodní angličtiny zdarma!

Intenzivní jazykové kurzy Summer Immersion

Znalost cizího jazyka je potřeba neustále pilovat a nejlépe to jde při soukromých lekcích angličtiny. Summer Immersion jsou intenzivní 1–2týdenní individuální jazykové kurzy s rodilými mluvčími vedené metodou Berlitz.

S jazykovými kurzy Summer Immersion zdokonalíte svou komunikaci kvalitně a přitom v nejkratším čase!

Varianty kurzu Summer Immersion:

  • Full day: 5 dní 8 lekcí denně
  • Half day: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

Již za 1 týden dosáhnete maximálního pokroku! Více informací ke kurzům Summer Immersion >>

Jazykové centrum Berlitz

Pro další informace nás prosím kontaktujte! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a připravíme Vám individuální cenovou nabídku.