Individuální kurzy angličtiny pro firemní zákazníky

on 26 květen 2017
Vytvořeno: 26 květen 2017

V Berlitz Praha uspokojíme veškeré požadavky na výuku angličtiny ve firmách, ať už se jedná o běžnou komunikaci, či angličtinu obchodní. Oblíbené u manažerů jsou individuální lekce, kdy lze dosáhnout velmi rychlého pokroku.

Berlitz individuální intenzivní kurzy cizích jazyků jsou zaměřené na živou konverzaci, takže z více než poloviny času mluví právě klient. Tímto způsobem si Vaši zaměstnanci pod vedením rodilých mluvčích nejlépe zažijí a zafixují ustálené obraty, gramatiku i správnou výslovnost.

 

Obsah lekcí vždy individuálně přizpůsobíme Vašim potřebám, s ohledem na specifickou slovní zásobu v závislosti na oboru činnosti Vaší firmy, či na konkrétních požadavcích.

Individuální kurzy v akční nabídce

Díky naší jarní nabídce ušetříte minimálně 5 000 Kč v závislosti na typu zvoleného kurzu. Každý jazykový kurz pro jednotlivce je specifický intenzitou výuky a frekvencí jazykových lekcí.
Využijte možnost soukromé ukázkové lekce zdarma a objevte nejefektivnější způsob, jak se naučit cizí jazyk za velmi krátkou dobu pomocí metody Berlitz.

Vybírat můžete z následujících kurzů:

Total Immersion®

Jazykový kurz Total Immersion® nabízí intenzivní výuku, kde si náplň a tempo studia řídíte sami. Délka kurzu se tak pohybuje mezi 1 až 4 týdny po 12 lekcích denně.
Během kurzu se Vám věnuje 3 až 5 kvalifikovaných lektorů, přičemž jednu hodinu z denní výuky se Vám budou věnovat dva lektoři najednou. Každý den je také zahrnut oběd s jedním z lektorů.

Express, Premium, Classic

Tyto jazykové kurzy mají každý 36 jazykových lekcí. Záleží jen na Vás, jak rychle jednotlivé lekce zvládnete a kolik času týdně můžete výuce jazyků věnovat.
Jazykové kurzy lze absolvovat během 3 až 6 týdnů, nebo můžete studovat i 3 měsíce.

Sprint

Vyhraďte si jeden týden pro výuku cizího jazyka a získejte maximum. Každý den budete 9 výukových hodin konverzovat s rodilým mluvčím, který Vás bude motivovat k aktivitě.

Pro další informace kontaktujte pobočku Berlitz Praha nebo volejte na číslo 273 136 015.