Novinky

26 čec

Jazykové schopnosti, a především pak znalost anglického jazyka, jsou v dnešní době častým požadavkem při ucházení se o zaměstnání. Vynikající úroveň odborné angličtiny, jako například Business English nebo Legal English, může znamenat konkurenční výhodu na trhu práce.

VÍCE INFO
12 čen

Čas dovolených začíná a Vy zjišťujete, že se cizí řečí nedomluvíte tak, jak byste potřebovali? A jak jsou na tom Vaši zaměstnanci s obchodní angličtinou? Nabídněte jim možnost zdokonalit své komunikační dovednosti potřebné pro styk s obchodními partnery a přispějte tak ke zvýšení úspěšnosti Vaší firmy na trhu. Kurzy obchodní angličtiny můžete zahrnout do firemních benefitů a díky tomu ušetřit na daních.

VÍCE INFO
26 kvě

V Berlitz Praha uspokojíme veškeré požadavky na výuku angličtiny ve firmách, ať už se jedná o běžnou komunikaci, či angličtinu obchodní. Oblíbené u manažerů jsou individuální lekce, kdy lze dosáhnout velmi rychlého pokroku.

VÍCE INFO
26 dub

Manažerská školení Berlitz nabízejí informace spojené s vlastní praxí, expertízou a podněty. Pro manažery, kteří většinu své pracovní náplně používají angličtinu, je nezbytné procvičovat ústní projev, slovní spojení a obraty, či specifickou slovní zásobu dle zaměření firmy. Dvoudenní semináře Berlitz® se proto zaměřují na simulaci použití obchodní angličtiny v praxi.

VÍCE INFO