Kurzy angličtiny pro firmy

kurzy angličtiny pro firmyTak, jak se jednotlivé firmy liší svým předmětem podnikání a zaměstnanci, liší se i jejich nároky na firemní kurzy angličtiny.

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí kurzy angličtiny pro firmy šité na míru konkrétním požadavkům každé jednotlivé firmy.Typy kurzů angličtiny pro firmy

 • Skupinové kurzy angličtiny pro firmy

  Chcete svým zaměstnancům nabídnout výuku angličtiny ve skupině? Skupinové firemní kurzy angličtiny jsou vhodné pro zaměstnance, kteří se věnují podobnému oboru činnosti. Skupinová výuka angličtiny motivuje zaměstnance k lepšímu výkonu, umožňuje jim učit se od ostatních a zároveň si užít spoustu zábavy.
  Více o skupinových lekcích angličtiny pro firmy »

 • Kurzy obchodní angličtiny

  Potřebujete se zdokonalit v anglické konverzaci při obchodním jednání? Potřebujete si osvěžit slovní zásobu obchodní angličtiny? Využijte kurzy obchodní angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha. Pro firemní zákazníky organizujeme lekce v místě firmy.
  Více o kurzech obchodní angličtiny pro firmy »

 • Individuální kurzy angličtiny pro firmy

  Soukromé kurzy angličtiny pro firmy jsou nejčastěji využívány jako firemní benefit pro manažery. Lekce, během kterých má klient učitele zcela pro sebe umožňují dosahovat těch nejlepších výsledků. Jednak lze téma i frekvenci lekcí dokonale navrhnout podle potřeb firmy, manažera a je i jednodušší přizpůsobit časový rozvrh lekcí pracovnímu tempu studenta.
  Více o firemních kurzech angličtiny pro jednotlivce »

Díky metodě Berlitz, která je založena na výuce jazyků rodilým mluvčím, budou Vaši zaměstnanci již brzy mluvit anglicky plynule a bez chyb.

Jazyková škola Berlitz nabízí firemní lekce angličtiny šité na míru

Víte přesně, v čem by se měli Vaši zaměstnanci a manažeři zdokonalit? Ať už jsou to kurzy obchodní angličtiny (business English) nebo odborná angličtina, která přímo souvisí s Vaším podnikáním, v jazykové škole Berlitz přizpůsobíme výuku angličtiny Vašim konkrétním požadavkům tak, aby Vaši zaměstnanci a manažeři dosáhli co nejlepších výsledků za co nejkratší dobu.

Zaujaly Vás firemní kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz?

Kontaktujte nás! Domluvte si zkušební lekci v Praze zdarma! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a připravíme Vám individuální cenovou nabídku.