Firemní kurzy angličtiny

Chcete svým zaměstnancům nabídnout výuku angličtiny ve skupině? Skupinové firemní kurzy angličtiny jsou vhodné pro zaměstnance, kteří se věnují podobnému oboru činnosti. Skupinová výuka angličtiny motivuje zaměstnance k lepšímu výkonu, umožňuje jim učit se od ostatních a zároveň si užít spoustu zábavy.

Díky metodě Berlitz, která je založena na výuce jazyků rodilým mluvčím, budou Vaši zaměstnanci již brzy mluvit anglicky plynule a bez chyb.

Jazyková škola Berlitz nabízí firemní lekce angličtiny šité na míru

Víte přesně, v čem by se měli Vaši zaměstnanci a manažeři zdokonalit? Ať už je to obchodní angličtina (business English) nebo odborná angličtina, která přímo souvisí s Vaším podnikáním, v jazykové škole Berlitz přizpůsobíme výuku angličtiny Vašim konkrétním požadavkům tak, aby Vaši zaměstnanci a manažeři dosáhli co nejlepších výsledků za co nejkratší dobu.

Firemní skupinové kurzy angličtiny

skupinová výuka jazykůTyto kurzy angličtiny jsou navrženy speciálně pro zaměstnance, jejichž rozvrh se neustále mění. V jazykové škole Berlitz jsme připraveni pružně reagovat na konkrétní časové i jiné požadavky našich klientů. Sami si můžete stanovit počet lekcí týdně i celkem. Skupiny studentů mají obvykle od 2 do 10 účastníků, ale můžete si zvolit i jinak velké studijní skupinky. Rozvrh výuky angličtiny přizpůsobíme pracovnímu režimu Vašich zaměstnanců. Učební plán připravíme na míru podle potřeb Vaší firmy, třeba i pro každou konkrétní skupinu zvlášť.
Firemní kurzy angličtiny mohou probíhat v prostorách Vaší firmy nebo v jazykovém centru Berlitz.
Více na téma firemní výuka angličtiny »

Chcete si vyzkoušet firemní kurzy angličtiny ve skupinkách?

Kontaktujte nás! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a připravíme Vám individuální cenovou nabídku.